Anasayfa Medya Duyurular Adana’da TYT Destek Kursu Başlıyor!
Adana’da TYT Destek Kursu Başlıyor!

Adana’da TYT Destek Kursu Başlıyor!

Güney Başak VIP Eğitim Kurumu, TYT’de konu eksiği bulunan ya da öğrendiklerini pekiştirmek isteyen öğrenciler için TYT Destek Kursu başlatıyor. Kurs, TYT'nin tüm derslerini kapsayacak ve sınava kadar gerekli tüm donanımı öğrencilerine sağlayacak.

Güney Başak VIP Eğitim Kurumu Kurucusu Mehmet Akif Çörten, TYT sınavına hazırlanacak öğrenciler için 31 Ocak’ta başlayacak yeni bir kurs açtıklarını söyledi. Bu kursa TYT’ye girecek mevcut öğrencilerinin yanı sıra yeni kayıtlar da alacakların belirten Çörten, kursta TYT ders ve konularının sıfırdan alınarak yeniden anlatılacağını dile getirdi. Kursa AYT’ye girmeyecek öğrencilerin veya TYT ile öğrenci alan yüksek öğretim kurumlarına yerleşmek isteyen adayların başvurabileceklerinin altını çizen Çörten, “Kursta öğrencilerimiz gün boyu kütüphane hizmetinin yanında alanında en başarılı yayınevlerinin TYT soru bankası ve TYT deneme sınavları gibi birçok imkândan da yararlanabilecek.” ifadelerini kullandı.

12. sınıf ve mezunlara yönelik TYT kursumuzla ile bilgi almak için 0552 573 01 79 numaralı telefondan Güney Başak VIP Eğitim Kurumu’na ulaşabilirsiniz.