Anasayfa Kurumsal HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Özel Güney Başak Öğretim Kursu Hakkında

Adana’mızda Eğitim Sektöründe 23 yıllık geçmişimizle önce GÜVEN, ardından İSTİKRAR ve BAŞARI ilkelerimizle birçok sıkıntılı sürece rağmen varlığımızı temiz sayfamızla günümüze kadar devam ettirdik.

Adana'mızda Küçüksaat’te, yıllardır aynı binamızda, bugüne kadar Adana’mızın farklı İlçelerinden birçok öğrencimizi Türkiye’mizin farklı Güzide Üniversitelerine ve Bölümlerine göndermenin haklı gururunu hep yaşadık ve yaşamaya da devam ediyoruz. Bugün de bu Öğrencilerimiz gerek Kamu gerek Özel birçok farklı Sektörde Ülkemize hizmet etmektedir.

Özel Güney Başak Öğretim Kursu olarak yine Liselere Giriş Sınavlarında birçok öğrencimiz Adana’mızın Güzide Fen Liseleri, Anadolu Liseleri ve farklı tür liselerine girerek başarı alanında kendini hep en önlerde hissettirmiştir.

Yıllar geçti ve Güney BAŞAK Özel Öğretim Kursu olarak hâlâ dimdik, güçlü şekilde ve yine insana güven veren istikrarlı bir gelecek sunan ve başarıya odaklanan özelliğimizle Adana’mızda Eğitim Sektöründe yıldızımızı parlatmaya devam etmekteyiz.

‘Dünden Bugüne, Hep Birlikte Başarı Dolu Yarınlara…’ diyoruz.

Özel Güney Başak Öğretim Kursu Kurucusu Mehmet Akif ÇÖRTEN

Kurucu: Mehmet Akif ÇÖRTEN

1979 Adana doğumludur. Adana’da büyümüş, Adana ve Türkiye sevdalısı bir Eğitimci-Sosyologdur.

2002 yılında Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü bitirdi. Şuanda Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü’nü okumaktadır.

2002 yılı Eylül ayında Başak Dershanesi’nde Türkçe Öğretmeni olarak mesleğe başlamıştır.

Mesleğini, Öğrencilerini, Velilerini, Kurumu ve İnsanı seven kişiliği ve tanınmış kimliğiyle, her geçen gün Başarı Basamaklarını bir bir tırmanmış bugün Kurumun Tek Kurucusudur.