Anasayfa Medya Duyurular Adana’da VIP Eğitimin Adresi Güney Başak
Adana’da VIP Eğitimin Adresi Güney Başak

Adana’da VIP Eğitimin Adresi Güney Başak

Adana’da VIP eğitimin adresi olan Güney Başak VIP Eğitim Merkezi’nin dersliklerinde öğrenci için kişiselleştirilen, uzun ders süreleri boyunca dahi öğrenciye konfor sağlayan ve tahtaya, öğretmene olan mesafesi, odak ve algıyı maksimize edecek şekilde düzenlenmiş sıralar bulunur. Bunun dışında geri kalan tüm ders materyalleri de öğrencinin derse olan ilgisini canlı tutacak biçimde hazırlanır.

Kişiye Özel Eğitim

VIP eğitim normal kitle sınıflarından baştan sona farklı bir sistem kurulmasını gerektirir. Bundan ötürü VIP eğitim verecek öğretmenlerin de bu eğitim metodunda tecrübe sahibi, öğrenciyle ilişki kurma ve motive etme konusunda yetenekli, eğitim psikolojisinden anlayan eğitmenler olması gerekir. Türkiye’de ve Adana’da VİP eğitimi hayata geçiren ilk dershanelerden biri olan Güney Başak VIP Eğitim Merkezi öğretmenleri, bu alanda yüksek deneyim sahibidir. Her öğrenciyi farklı bir birey olarak görüp onun kişisel yeteneklerine, eksikliklerine, ihtiyaçlarına ve kişiliklerine göre özel bir yaklaşım gösterirler. Bu sayede her öğrenci kendi potansiyelini gerçekleştirecek bir zemin bulmuş olur. Çünkü her öğrencinin eksiklikleri, artıları farklıdır. Bu yüzden de hepsine onlara özel çözüm yolları sunulmalıdır. VIP eğitim modeli sayesinde Adana’da LGS ve YKS’de çok sayıda öğrencinin başarıya ulaşmasına yardımcı olan Güney Başak VIP Eğitim Merkezi, Adana’da zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Etkin Rehberlik Hizmeti

Rehber öğretmenler hem kamu okullarında hem de özel eğitim kurumlarında ne yazık ki öğrencilerin ihtiyaçlarına karşılık veremiyorlar. Birçoğu her öğrenciyi ders çalışma programı hazırlayarak odalarından uğurluyorlar. Ancak Güney Başak VIP Eğitim Merkezi’nde rehberlik hizmeti, çağdaş, bilimsel ve kişiye özel olarak sunulur. Her öğrencinin bireysel gereksinimleri dikkate alınır ve görüşmeler düzenli periyotlar halinde devam eder. Henüz LGS’ye hazırlanan bir öğrencinin bile kariyer planlaması için düşünmesine yardım edilir. Her öğrenci kendi istekleri ve yetenekleri doğrultusunda ele alınıp gerçek potansiyelinin zirvesine çıkması sağlanır.

Siz de Adana’da LGS kursu ve YKS kursunda VIP eğitim ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız, bir an evvel Güney Başak VIP Eğitim Kurumu ile tanışın. Güney Başak, Başarı Dolu Yarınlar İçin…

Etkin Rehberlik Sistemi

“VIP Ders Metodu” için vazgeçilmez unsurlardan bir diğeri de Etkin Rehberlik Sistemi’dir. PDR uzmanı öğretmenlerimiz, her öğrencimiz ile belirli periyotlarla görüşmeler yaparak, izlenimleri doğrultusunda öğrenciye bir yol haritası oluşturmaktadır.