Anasayfa Medya Duyurular Adana Özel Ders Fiyatları
Adana Özel Ders Fiyatları

Adana Özel Ders Fiyatları

Başarılı bir gelecek için en önemli nokta iyi bir eğitim almaktır. İyi bir eğitim için de iyi bir okulun yanında eğitimin özel derslerle desteklenmesi gerekir. Bu noktada özel derslerin sadece belli bir kesime, gelir düzeyi yüksek gruba yönelik olmaması, özellikle sınavlara hazırlanan öğrencilerin erişebilmesi gerekir. Adana’da özel ders fiyatları Ankara, İstanbul, İzmir gibi illerden daha makul bir seviyede bulunuyor. Güney Başak VIP Eğitim Kurumu, ‘Adana’da özel ders fiyatları ne kadar’, ‘Adana matematik özel ders fiyatları’, ‘Özel ders ücreti neye göre belirlenir?’ gibi soruları araştıranlara soruların cevaplarını sizler için derledi…

Özel ders fiyatlarının eğitimcinin emeğini karşılayacak ancak haddinden uçuk ücretler olmaması, böylece herkesin yararlanabileceği bir seviyede olması gerekir. Güney Başak VIP Eğitim Kurumları olarak özel ders eğitiminde kaliteyi ön planda tutan ve başarı sözü veren bir kurum olarak, fiyatlarımızı mümkün olduğunca en uygun düzeyde tutmaya ve alanında uzman eğitimcilerle Adana’nın lider eğitim kurumlarından olmaya devam ediyoruz.

Özel Ders Ücreti Neye Göre Belirlenir?

Özel ders fiyatları genelde saatlik olarak belirlenir. Adana’da özel ders fiyatları, dersin branşına, öğretmene, öğretmenin uzmanlığına, tecrübesine, haftada kaç saat ders vereceğine, kaç öğrenci çalıştırdığına bağlı olarak değişir. Genellikle Matematik ve Geometri gibi sayısal derslerde ücretler biraz daha yüksek oluyor.

Ayrıca özel ders kurumda alınırken daha makul fiyatlara bulunabilirken, eve özel derse gelen eğitimciler daha fazla ücret talep edebiliyor.

Adana’da Özel Ders Kalitesinde Eğitim Güney Başak’ta!

Güney Başak VIP Eğitim Kurumu, Küçüksaat’te Boğalar AVM karşısında, bağımsız girişi bulunan 4 katlı binada hizmet veriyor. Güvenli ortamı, nezih yapısı, trafik gürültüsünden uzak ferah sınıfları, kitap-cafe formatındaki etüt salonlarıyla öne çıkıyor. Kapalı ve açık alan dinlenme alanları ve öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebileceği oyun salonuyla öğrencilerin motivasyonunun üst düzeyde tutulduğu merkezimizde, belirli sayıda öğrenciden oluşan sınıflarımızda özel ders tadında bir eğitim veriyoruz.

Adana Güney Başak Eğitim Kurumu’nda özel ders ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.