Anasayfa Medya Duyurular Adana’da YKS (TYT-AYT) Üniversite Hazırlık Kursuna Gidemeyen Öğrencilere Müjde!
Adana’da YKS (TYT-AYT) Üniversite Hazırlık Kursuna Gidemeyen Öğrencilere Müjde!

Adana’da YKS (TYT-AYT) Üniversite Hazırlık Kursuna Gidemeyen Öğrencilere Müjde!

Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte milyonlarca öğrenci YKS (TYT-AYT)’ye hazırlanmaya başladı. Maddi imkânı olanlar üniversiteye hazırlık kursuna kaydolurken, olmayanlar ise evlerinde çalışmalarına başladı. Adana YKS (TYT-AYT) hazırlık etüt merkezi Güney Başak VIP Eğitim Kurumları, maddi imkânsızlık nedeniyle üniversite hazırlık kursuna gidemeyen veya evde ders çalışma ortamı müsait olmayan öğrencileri de unutmadı. Güney Başak, 3’lü Başarı Paketi kampanyası ile kursa gidemeyen öğrencilere yepyeni bir imkân sundu.

YKS Üniversite Kurslarına Yoğun İlgi

Güney Başak VIP Eğitim Kurumları Kurucusu Mehmet Akif Çörten, 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerin de sınavlara hazırlanmaya başladıklarını söyledi. Güney Başak VIP Eğitim Kurumları olarak 2022-YKS ve 2022-LGS’de elde ettikleri başarılarla ailelerden büyük ilgi gördüklerini vurgulayan Çörten, “Yeni eğitim-öğretim dönemi başlamadan kontenjanlarımızın büyük bir çoğunluğu doldu. Bize güvenip kayıt yaptıran aile ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Adana YKS (TYT-AYT) VIP Etüt Merkezi Güney Başak VIP Dershanesi’nden 3’lü Başarı Paketi

Güney Başak VIP Eğitim Kurumları olarak kurs ücretini ödeyemeyecek veya evde ders çalışma imkânı olmayan öğrenciler için de birşeyler yapmak istediklerini vurgulayan Çörten, “Kurs ücretini ödeyemeyecek öğrenciler için 3’lü Başarı Paketi kampanyası düzendik. Bu paket kapsamında kursa gidemeyen öğrencilere gün boyu sessiz ve ferah kütüphanemizde ders çalışma imkânı, soru bankası, kırtasiye seti ve sınav aboneliği imkânı tanıdık. Öğrenciler cazip bir ücret ve taksitlendirme karşılığında bu kampanyadan faydalanarak geleceğe daha emin adımlarla yürüyebilirler. Kaçırılmayacak bu fırsatlardan yararlanmak isteyen öğrencileri kurumumuza bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.