Anasayfa Medya Duyurular Adana YKS (AYT–TYT) Kurs Fiyatları
Adana YKS (AYT–TYT) Kurs Fiyatları

Adana YKS (AYT–TYT) Kurs Fiyatları

YKS hazırlık döneminde eğitim kurumlarından en uygun olanı seçmek, velilerin ve öğrencilerin en zorlandığı konulardan biridir. YKS’ye hazırlanan 12. sınıf öğrenciler ve mezun durumundaki adaylar için yüksek verim sağlayan ve bütçeye uygun bir eğitim kurumu bulmak önem taşıyor. Peki Adana’da YKS (AYT–TYT) kurs fiyatları ne kadar? Adana YKS (TYT-AYT) hazırlık kursu Güney Başak Eğitim Kurumu, Adana’da YKS (AYT–TYT) kurs fiyatlarını sizler için derledi…

YKS Kurs Fiyatlarını Belirleyen Etmenler Nelerdir?

YKS hazırlık kurslarının fiyatları;

  • Kursun sunduğu imkânlar,
  • Öğretmenlerin deneyimleri,
  • Fiziki olanaklar gibi şartlara göre değişiklik gösteriyor.

Öğrencilere bu olanakların hepsinin bir arada sunulması, iyi bir YKS hazırlık süreci için oldukça önemlidir. Kliması olmayan, kalabalık sınıfların olduğu veya havalandırmanın iyi olmadığı ortamlarda öğrencilerin derse konsantrasyonu zorlaşacaktır. Ayrıca yeterince deneyimi olmayan ve ÖSYM’nin tüm soru stillerine hakim olmayan öğretmenler de öğrencilerin taleplerini karşılamakta yetersiz kalabilir.

Adana Güney Başak Eğitim Kurumu YKS (AYT–TYT) Kursları

Güney Başak Eğitim Kurumu olarak Adana’da Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek olan 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar için VIP eğitimler veriyoruz. Öğrencilerimizi sınava en donanımlı şekilde hazırlamak için en başarılı yayınevlerinin dokümanlarını kullanıyor ve Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi’ne (AYT) hazırlık kurslarının yanında okul derslerine takviye kurslar ve danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.

YKS hazırlık öğrencilerimiz için Türkçe, İngilizce, matematik, geometri, coğrafya, fizik, kimya, biyoloji ve tarih dersleri için danışmanlık ve VIP eğitimi veriyoruz.

Adana Güney Başak Eğitim Kurumu YKS (AYT – TYT) Kurs Fiyatları

Küçüksaat’te Boğalar AVM karşısında, bağımsız girişi olan 4 katlı binamızda güvenli ortam, nezih yapısı, trafik gürültüsünden uzak ve ferah sınıflarımızla, etüt salonlarımızla, kapalı ve açık alan dinlenme alanlarımızla ve öğrencilerimizin boş zamanlarını geçirebileceği oyun salonumuzla hizmet veriyoruz. 12. sınıf ve mezunlara yönelik kurslarla ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.