Anasayfa Medya Duyurular Adana’da En Verimli Özel Dersler Güney Başak’ta
Adana’da En Verimli Özel Dersler Güney Başak’ta

Adana’da En Verimli Özel Dersler Güney Başak’ta

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi; YKS (TYT, AYT), LGS ve okul derslerine takviye kursları ile öğrencileri sınavlara en donanımlı şekilde hazırlıyor.

Güney Başak VİP Eğitim merkezi, öğrencilerin eğitim-öğretim noktasında daha başarılı olması, ilerleyen yıllarda kendilerini bekleyen sınavlara daha donanımlı bir şekilde hazırlanmaları için alanında donanımlı ve tecrübeli eğitimi kadrosuyla tüm branşlarda VİP eğitimi veriyor. Lise öğrencilerini başarılı yayınevlerinin bol kaynakları ile YKS (TYT-AYT) hazırlayan Güney Başak, mevcut okul dersleri konusunda da takviye kursları ile öğrencilere sınavlar öncesi sağlam temeller atıyor. 9, 10, 11 ve 12. Sınıf öğrencilerine başarılı eğitimci kadrosu ile Adana’nın en merkezi noktasında Türkçe, Matematik, Geometri, Coğrafya, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce ve Tarih dersleri düzenleyen Güney Başak, istenilmesi halinde online dersler de düzenleyebiliyor.

İlköğretim gruplarında da LGS hazırlıklarının yanında Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Türkçe, Matematik ve İngilizce alanında okul derslerine yönelik takviye kursları düzenleyen Güney Başak, ders takviyesinin yanında tecrübeli eğitimcileri tarafından danışmanlık hizmeti de vererek geleceklerini profesyonel ellerde şekillendiriyor.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, özel ders almak isteyen öğrencilerin talepleri doğrultusunda ister yüz yüze ister online bir şekilde planlamasını yaptıklarını, alanında deneyimli ve profesyonel eğitimcilerle öğrencileri en donanımlı bir şekilde sınavlara hazırladıklarını vurguladı. YKS (TYT-AYT) ve LGS kurslarının yanında liselerde Türkçe özel ders, Matematik özel ders, Geometri özel ders, Coğrafya özel ders, Fizik özel ders, Kimya özel ders, Biyoloji özel ders, İngilizce özel ders ve Tarih özel ders, ilköğretimlerde de Türkçe özel ders, Matematik özel ders, Fen Bilgisi özel ders, Sosyal Bilgiler özel ders ve İngilizce özel dersler düzenlediklerini VİP eğitim verdiklerini dile getirdi.

Çörten, Adana’da özel derslerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerin Güney Başak VİP Eğitim Merkezi’ne başvurmaları veya guneybasak.com.tr internet sitesini ziyaret edebileceklerini sözlerine ekledi.