Anasayfa Medya Duyurular Adana’da Üniversiteyi Kazan Ücretin İade!
Adana’da Üniversiteyi Kazan Ücretin İade!

Adana’da Üniversiteyi Kazan Ücretin İade!

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, devlet üniversitelerinin Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği, Eczacılık, Mühendislik, Psikoloji, PDR, Özel Eğitim ve Okul Öncesi Öğretmenlik bölümlerini kazanan öğrencilerin ücretleri iade edecek.

Adana YKS kurs merkezlerinden biri olan Güney Başak VİP Kurs Merkezi, geleneksel hale getirdiği ‘Üniversiteyi Kazan, Ücretin İade!’ kampanyasını 2023-2024 eğitim öğretim yılında da sürdürecek. Güney Başak, YKS sınavında devlet üniversitelerinin Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği, Eczacılık, Mühendislik, Psikoloji, PDR, Özel Eğitim ve Okul Öncesi Öğretmenlik bölümlerini kazanan öğrencilerin ücretlerini başarı sıralamasına göre burs olarak iade edecek.

Güney Başak VİP Kurs Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, “Önce pandemi sonra Adana’yı da etkileyen deprem sonrası özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler motivasyon konusunda büyük mağduriyet yaşadı. Bizler de öğrencilerimizi YKS sınavına daha iyi motive etmek, başarılarını artırmak adına ‘Üniversiteyi Kazan, Ücretin İade!’ kampanyamızı sürdürme kararı aldık. Artık bu bir gelenek haline geldi.” dedi.

Kampanya ile başarı sıralamasına göre belirlenen burs miktarının Eylül-Haziran Ayları arasında eşit şekilde 10 ay olarak iade edileceğini söyleyen Çörten, “Bu bölümleri kazanamayan öğrencilerimize ise; Sayısal ıralamada 50.000, Eşit Ağırlık sıralamada 30.000, Sözel sıralamada 15.000’e giren her öğrenciye 1 defaya mahsus 2000 TL burs vereceğiz.” diye sözlerini tamamladı.

Öğrencilerin başarısının kendileri için her şeyden önce geldiğine vurgu yapan Çörten, “Aldığımız kararla öğrencilerimizin dezavantajlarını avantaja çevirmek, kaybolan motivasyonlarını geri getirmeyi amaçladık. Her ne olursa olsun, isterse bütün öğrencilerimiz bu bölümleri kazansın kararımızdan geri dönmeyeceğiz.” diye konuştu.

Detaylı bilgi için Güney Başak VIP Eğitim Kurumları ile iletişime geçebilirsiniz.