Anasayfa Medya Duyurular Başak VİP Eğitim’den ihtiyaçlı okullara sıra desteği!
Başak VİP Eğitim’den ihtiyaçlı okullara sıra desteği!

Başak VİP Eğitim’den ihtiyaçlı okullara sıra desteği!

Adana’da YKS için TYT-AYT ve LGS sınavlarında aldığı başarılarla bilinen Güney Başak VİP Eğitim Kurumu, kurum bünyesinde hizmet veren ikili sıraların hepsini Milli Eğitim’e bağlı okullara bağışladı.

Güney Başak VİP Eğitim Kurumu sahibi Mehmet Akif Çörten, COVİD-19 salgını sonrası hem öğrencilerin sağlığı hem de başarısını düşünerek sınıf mevcutlarını 10-12’ye düşürme kararı aldıklarını söyledi. Bu düşünce doğrultusunda sınıflarda bulunan bütün ikili sıraları kaldırarak yerine tekli sıraları öğrencilerin hizmetine sunduklarını dile getiren Çörten, verzalit özellikli ikili sıraları ise satmak yerine Milli Eğitim’e bağlı sıra ihtiyacı olan okullara bedelsiz dağıtma kararı aldıklarını belirtti.

Başak VİP Eğitim Kurumu olarak milliyetçi ve maneviyatçı duygularla hizmet verdiklerinin altını çizen Çörten, “Bizler; devletini, milletini, vatanını seven insanlarız. Öğrencilerimizin sağlığı ve başarısını düşünerek tekli sıraya geçme kararı aldık. Elimizdeki ikili sıraları ise satmak yerine Milli Eğitim yetkilileri ile irtibat kurup bedelsiz olarak ihtiyacı olan okullara verdik. Güney Başak Özel Öğretim Kursu olarak daha önce de pandemi döneminde sınavlara hazırlanan öğrencilerimize bedelsiz olarak kaynak temin etmiştik. Milletimizin eğitimi noktasında bugün olduğu gibi yarın da desteğimiz devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Güney VİP Eğitim Merkezi’nin eğitim hizmetlerinden faydalanmak için bizi arayabilir, https://www.guneybasak.com.tr/ internet adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.