Anasayfa Medya Duyurular Dershaneden VİP eğitime 21 yıllık başarı hikâyesi: Başak VİP Eğitim
ÖSYM'den fotoğraf güncellemesi açıklaması!

Dershaneden VİP eğitime 21 yıllık başarı hikâyesi: Başak VİP Eğitim

Adana’da Başak Dershanesi olarak eğitim sektörüne adım adan Güney Başak VİP Eğitim, aradan geçen 21 yılda başarılarıyla adından söz ettirmeyi başardı.

Sular’da LGS, üniversiteye hazırlık sınavları ve okula takviye dersleri adı altında öğrencileri sınavlara hazırlayan Başak Dershanesi, sonrasında ise Küçüksaat’te Boğalar AVM karşısındaki yeni yerinde eğitime devam etti.

21 yıllık geçmişinde gerek Liselere Giriş Sınavı, gerek üniversiteye hazırlık sınavı gerekse okula takviye derslerinde aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çeken Başak Dershanesi, dershanelerin kapatılmasıyla birlikte Güney Başak Özel Öğretim Kursu olarak başarılı hizmetlerine devam etti. Bu süreçte de büyük başarılar elde eden Güney Başak Özel Öğretim Kursu, Adana’da LGS, TYT ve AYT sınav hazırlıkta ve her türlü sınavda ilk akla gelen tercih olmayı başardı.

Pandemi süreciyle birlikte eğitim altyapısını güçlendirerek VİP eğitime geçen Güney Başak VİP Eğitim, tüm fiziki altyapısı ve günümüze uygun eğitim anlayışı ile sektöre yeni bir soluk getirdi. Pandeminin de etkisiyle sosyal mesafeyi sağlamak için tekli sıralarla eğitime geçen Güney Başak VİP Eğitim; dinlenme alanları, ferah kütüphanesi ve geniş sosyal alanlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Başak VİP, dersi olsun olmasın 09.00 -19.00 arası kütüphane imkânı, öğretmenlerle birebir soru çözüm imkânı, zengin yayın imkânı ile öğrencilerin tercihinde en önde yer almaya devam ediyor. Özel ders imkânı ve eğitim danışmanlık hizmetleriyle de gücüne güç katmaya devam eden Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, dersane tecrübesini VIP eğitim alanında en üst seviyede hissettirmektedir.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi; LGS, YKS, TYT ve AYT hazırlıkları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, guneybasak.com.tr/landing/vip-egitim/ internet adresinden bilgi alabilirsiniz.