Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak’tan, Erken Kayıt Yaptıran Öğrencilere Ücretsiz Yaz Kursu
Güney Başak’tan, Erken Kayıt Yaptıran Öğrencilere Ücretsiz Yaz Kursu

Güney Başak’tan, Erken Kayıt Yaptıran Öğrencilere Ücretsiz Yaz Kursu

Güney Başak VİP Kurs Merkezi, 2021-2022 eğitim öğretim dönemi öncesi TYT-LGS kurslarına erken kayıt yaptıran öğrencileri kampa alacak.

Adana’da şimdiye kadar YKS, TYT-AYT ve LGS kurslarında aldığı başarılarla adından sıkça söz ettiren Güney Başak VİP Kurs Merkezi, öğrencilerin pandemi nedeniyle oluşan eksikliklerini gidermek için 15 Haziran’dan itibaren TYT-LGS takviye kursu düzenleyecek. LGS’ye hazırlanan 8. Sınıf öğrencileri ile YKS’ye hazırlanan 11-12. Sınıf ve mezun öğrencilere yönelik düzenlenen kursa, erken kayıt yaptıran öğrenciler katılabilecek. Hafta içi 3 gün 4’er saat olmak üzere düzenlenecek kampta öğrencilere 100 saatin üzerinde ek ders verilmesi planlanıyor.

Güney Başak VİP Kurs Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, pandemi nedeniyle öğrencilerin derslerden soğuduklarını, özellikle LGS ve YKS’ye hazırlanan öğrencilerin bu durumdan mağdur olduklarını söyledi. Güney Başak VİP Kurs Merkezi olarak erken kayıt yaptıran öğrencilerin bu mağduriyetlerini gidermek için ücretsiz takviye kursu düzenleme kararı aldıklarını vurgulayan Çörten, “15 Haziran’da başlayacak takviye kurslarımız hafta içi 3 gün 4’er saat olacak. Bütün materyallerimizi, eğitimcilerimizi bu noktada hazırladık. Öğrencilerimiz bu kurslara katılarak temel derslerde pandemi döneminde eksik kaldıkları konuları telafi edebilecek.” dedi.

Takviye kursunun en az 100 saat olmasını planladıklarının altını çizen Çörten, “Kurs süresince öğrencilerimize uzman eğitimcilerimiz tarafından alanında kendini ispat etmiş yayınevlerinin kaynak kitaplarıyla her türlü desteği vereceğiz. Amacımız, yeni eğitim öğretim dönemi açıldığında öğrencilerimizin pandemi kaynaklı eksikliklerini giderip öğrencilerimizin sınavlara daha iyi konsantre olmalarını sağlamaktır.” ifadelerini kullandı.

Güney Başak VİP Kurs Merkezi’nin LGS ve YKS erken kayıt avantajlarından faydalanmak, ücretsiz yaz kursuna katılabilmek için bizi arayabilir veya Güney Başak internet adresinden bilgi alabilirsiniz.