Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak 11. Sınıf Öğrencilerini En Başarılı Kaynaklarla YKS’ye hazırlıyor
Güney Başak 11. Sınıf Öğrencilerini En Başarılı Kaynaklarla YKS’ye hazırlıyor

Güney Başak 11. Sınıf Öğrencilerini En Başarılı Kaynaklarla YKS’ye hazırlıyor

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS)’ye hazırlanan 11. Sınıf öğrencilerine en başarılı kaynakları en verimli çalışma modelleri ile sunarak sınavlara hazırlıyor.

Adana’da eğitim sektöründeki 21 yıllık tecrübe ile öğrencileri YKS, AYT, TYT ve LGS gibi sınavlara hazırlayan Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, 11 sınıf öğrencilerine özel avantajlar sunuyor. YKS, TYT ve AYT sınavlarına kurslara kayıt yaptıran 11 sınıf öğrencilerine en başarılı yayınevlerinin bol dokümanları ile hizmet veren Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, öğrencilerin kendini eksik hissettiği okul derslerine de takviye kurslarla destek veriyor. Türkçe, Matematik, Geometri, Coğrafya, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce ve Tarih derslerinde alanında kendini ispat etmiş başarılı yayınevlerinin dokümanlarını ve zengin yaprak testlerini kullanan merkez, ders takviyesinin yanında rehberlik ve danışmanlık hizmetleri ile de öğrencilere doğru hedefler belirlemenin yollarını çiziyor.

Alanında tecrübeli eğitimcilerle çalışan merkez, pandemi döneminde ise online eğitim altyapısını güçlendirerek eğitimlerini aksatmadı. 11. Sınıf öğrencilerine yönelik bütün dokümanlarını online ortama aktararak öğrencilerin hizmetine sunan Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, doküman eksikliği bulunan öğrencilere ise evlerine kadar giderek kaynak takviyesinde bulunuyor.

YKS, TYT ve AYT sınavlarına hazırlanan 11. Sınıf öğrencilerine yönelik kurslarımız, 11. Sınıf kaynak kitaplarımız, Güney Başak VİP Eğitim Merkezi ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilir, guneybasak.com.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz.