Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak, Deneyimli Eğitimciler ve En Başarılı Kaynaklarla Öğrencileri LGS’ye Hazırlıyor
Güney Başak, Deneyimli Eğitimciler ve En Başarılı Kaynaklarla Öğrencileri LGS’ye Hazırlıyor

Güney Başak, Deneyimli Eğitimciler ve En Başarılı Kaynaklarla Öğrencileri LGS’ye Hazırlıyor

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Sınavı’na hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerine en başarılı kaynak ve en verimli çalışma modellerini sunarak başarılarını artırıyor.

Adana’da 21 yıldır öğrencileri LGS, YKS, AYT, ve TYT gibi sınavlara hazırlayan Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, LGS’ye hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerine özel avantajlar sunuyor. Öğrencilerin hayatındaki dönüm noktalarından biri olan LGS’ye kayıt yaptıran 8. Sınıf öğrencilerine başarısını ispatlamış yayınevlerinin bol kaynak ve yaprak testleri ile hizmet veren Güney Başak, öğrencilerin kendilerini eksik hissettiği okul derslerine de takviye kurslarla destek veriyor. Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerinde alanında kendini ispatlamış başarılı yayınevlerinin dokümanlarını kullanan Güney Başak, ders takviyesinin yanında rehberlik ve danışmanlık hizmetleri ile de öğrencilere doğru hedefler belirlemenin yollarını gösteriyor.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, öğrencilerin hayatının dönüm noktalarından birinin hiç şüphesiz 8. Sınıf olduğunu belirterek, “8. Sınıf öğrencilerinin yılsonunda girecekleri LGS, öğrencilerimizin eğitim-öğretim hayatının şekillenmeye başladığı bir sınavdır. Bu nedenle Güney Başak VİP Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin LGS’ye daha donanımlı ve hazır bir şekilde hazırlanmaları veya okul derslerine takviye amacıyla kurslar ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.” ifadelerini kullandı.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi’nin LGS’ye hazırlık kursu, verdiği diğer kurslar ve Güney Başak VİP Eğitim Merkezi ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya guneybasak.com.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz.