Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak, Kaliteli ve Güncel Kaynaklarla Sınavlara Hazırlıyor!
Güney Başak, Kaliteli ve Güncel Kaynaklarla Sınavlara Hazırlıyor!

Güney Başak, Kaliteli ve Güncel Kaynaklarla Sınavlara Hazırlıyor!

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, en güncel ve kaliteli kaynak yayınlarla öğrencilerini sınavlara donanımlı bir şekilde hazırlıyor.

Adana’da YKS, TYT, AYT ve LGS’de aldığı başarılarla bilinen Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, yeni sınav sistemine uygun, en güncel ve müfredata uyumlu kaynak yayınlarla öğrencilerine öğretim veriyor. Tüm sınıf ve branşlarda kendi alanında isim yapmış yayınevlerinin konu anlatımı ve soru bankası setleri ile farklı soru çeşitlerini içeren zengin dokümanlar kullanan Güney Başak, her hafta farklı yayınevlerinin sınavlarını yaparak öğrencilerin gelişimini ölçümleyip eksik oldukları konularda takviye yapıyor.

En Güncel ve Yeni Sistemi Uygun Kaynaklar

Güney Başak VİP Eğitim Kursu Kurucusu Mehmet Akif Çörten, öğrencileri sınavlara hazırlarken alanında kendisini ispatlamış başarılı yayınevlerinin kaynaklarını kullandıklarını söyledi. Sınavlara hazırlıklarda kaynak tespitinin çok önemli olduğunun altını çizen Çörten, kaynak tespitinde yeni sınav sistemlerine uygun, güncel ve müfredata uyumlu kaynak kitapların tercih edilmesi gerektiğini anlattı. Güney Başak Özel Öğretim Kursu olarak en güncel, müfredata ve yeni sınav sistemlerine uygun kaynaklar kullandıklarının altını çizen Çörten, “Sınavlara hazırlıkta takip edilecek kaynaklar güncel ve öğrencilerin seviyesine uygun olmalı. Herkesin beğendiği bir kitap başka bir öğrenci için uygun olmayabilir. Örnek olarak matematikte seviyeniz çok iyi değilse zor bir kaynak tercih ederseniz daha işin başında tüm özgüveniniz yok olur, inancınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle sınava ve öğrencilerimizin seviyesine uygun kaynaklar tercih ederek başarıyı artırıyoruz.” dedi.

Online Ortamda Bol Çeşit Doküman

Pandemi nedeniyle alt yapılarına online eğitime uygun hale de getirdiklerine vurgu yapan Çörten, “Yüz yüze eğitime imkân olmaması durumunda sistemimizi online eğitim yapabilir bir seviyeye getirdik. Online ortamda da en güncel, yeni sistem ve müfredata uygun bol çeşit dokümanla öğrencileri sınavlara hazırlamaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, YKS, TYT, AYT ve LGS’ye hazırlıkta tercih ettiği kaynak kitaplar ve güncel gelişmelerle ilgili bilgilere guneybasak.com.tr internet adresinden ulaşabilir veya kurumumuzla guneybasak.com.tr/iletisim adresinden iletişime geçebilirsiniz.