Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak Kurs Merkezi, sınavlar öncesi öğrencilerini kampa aldı
Güney Başak Kurs Merkezi, sınavlar öncesi öğrencilerini kampa aldı

Güney Başak Kurs Merkezi, sınavlar öncesi öğrencilerini kampa aldı

Güney Başak Özel Öğretim Kursu, 1 Haziran itibariyle pandemide yaşanan normalleşme ile birlikte öğrencilerini sınav kamp programına aldı.

Güney Başak Kurs Merkezi Kurcusu ve Kurum Müdürü Mehmet Akif Çörten, pandemi sürecinde kurstan uzak kalan öğrencileri yalnız bırakmadıklarını, gelinen süreçte normalleşme çalışmalarıyla birlikte 1 Haziran’da öğrencileri sınav kamp programına aldıklarını söyledi. Kampa katılımım yüksek olduğunun altını çizen Çörten, öğrencileri sınava hazır görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Kamp öncesi bütün sağlık önlemlerini aldıklarının altını çizen Mehmet Akif Çörten, “Öğrencileri kursa girişte ateş ölçerle, kolonya ve dezenfektan dökerek karşıladık. Maskesiz kimseyi almadık. Tüm binayı dezenfektanlarla temizledik. Her sınav arasında tüm sıralar ve sınıfın her yeri tekrar temizlenerek eğitimde başarının yanında öğrencilerimizin sağlığına ne kadar önem verdiğimizi de bir kez daha göstermiş olduk.” dedi.

Pandemi sürecinde de öğrencileri yalnız bırakmadıklarını vurgulayan Çörten, “Öğrencilerimiz bu sıkıntılı süreçte şanslıydı, mutluydu. Çünkü moral motivasyonlarını hep yüksek tutmalarını sağladık. Bu süreçte WhatsApp soru çözüm gruplarımızda, danışman öğretmenlerimizin her an öğrenci ve velilerimizi arayıp bilgi alışverişleriyle, online eğitimimizle, telekonferans şeklinde öğrencilerimizle bayramlaşmamızla, online moral motivasyon seminerlerimizle, iftar öncesi ve sonrası hatta gece bile öğrencilerimizin evlerine giderek kaynak desteğimizle onların yanında olduğumuzu hissettirdik.” ifadelerini kullandı.

Foto Galeri