Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak Kurs Merkezi’nde Avantajlı Kayıtlar Devam Ediyor
Güney Başak Kurs Merkezi’nde Avantajlı Kayıtlar Devam Ediyor

Güney Başak Kurs Merkezi’nde Avantajlı Kayıtlar Devam Ediyor

Adana’da YKS ve LGS sınavlarındaki başarılarıyla adını duyuran Güney Başak Özel Öğretim Kursu’nun yeni dönem kayıtları devam ediyor. Öğrencilere uygun ücret ve avantajlı kayıt imkanı tanıyan kursa öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor.

Kurs Kurucusu Mehmet Akif Çörten, Güney Başak Özel Öğretim Kursu olarak 21 yıllık tecrübe ile öğrencilere hizmet verdiklerini söyledi. Güney Başak Özel Öğretim Kursu’nun hem YKS hem de LGS’de çok sayıda öğrencisini kaliteli okullara yerleştirme başarısı gösterdiğini anlatan Çörten, YKS’ye hazırlanan mezun, 11. ve 12. Sınıf öğrencileri ile LGS’ye hazırlanan 7. ve 8. Sınıf öğrencilerine hem sınavlara hem de okul derslerine yönelik yeni dönem avantajlı kurs kayıtlarının devam ettiğini anlattı.

Kayıtlarda öğrencilere uygun fiyat ve avantajlı kayıt imkânı sunduklarının altını çizen Çörten, “Kayıtlarımız bütün hızıyla devam ediyor. Sağolsun öğrencilerimiz de yoğun ilgi gösteriyor. Her öğrenci bizim için çok özel. Dolayısıyla öğrencilerimize uygun ücret ve avantajlı kayıt imkânı tanıyoruz. Kayıt olan 11 ve 12. Sınıf öğrencileri ile mezun öğrencilere yaz mevsiminde çalışmaları için TYT Konu Anlatımlı Kitap Seti de hediye ediyoruz. İlgi gösterip kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor diğer öğrencilerimizi de kursumuza bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.