Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak Kursu, Ramazan’da öğrencilerini kaynak konusunda mağdur etmedi
Güney Başak Kursu, Ramazan’da öğrencilerini kaynak konusunda mağdur etmedi

Güney Başak Kursu, Ramazan’da öğrencilerini kaynak konusunda mağdur etmedi

Güney Başak Kursu, kapı kapı dolaşarak öğrencilerine kaynak kitap dağıttı.

Güney Başak Özel Öğretim Kursu, sınavlara hazırlanan ancak evlerinden çıkamayan öğrencilerine kaynak kitap desteğinde bulundu.

Güney Başak Özel Öğretim Kursu Kurucusu M. Akif Çörten, COVİD19 salgınında en çok mağdur olan kesimlerden birinin sınavlara hazırlanan öğrenciler olduğunu söyledi. Salgın nedeniyle 20 yaş altı çocuklara ve gençlere sokağa çıkma yasağı getirildiğini hatırlatan Çörten, bu nedenle öğrencilerin kurslara gidemediklerini vurguladı. Velilerin de gündüz işe gittiğini dile getiren Çörten, öğrencilerin evlerine teker teker giderek kaynak kitapları teslim ettiklerini söyledi.

Öğrencilerinin mağdur olmaması için harıl harıl çalıştıklarını belirten Çörten, “Kurs olarak öğrencilerimizin mağduriyetlerini gidermek için her türlü fedakârlığı yapıyoruz. Ramazan ayında da her alanda olduğu gibi yine tüm öğrencilerimizin evlerine iftar öncesi ve sonrası, hatta bazılarına gece bile giderek kaynak desteğimizi yaptık. Böylece öğrencilerimiz sınavlara hazırlanırken kaynak sıkıntısı da çekmeyecek.” ifadelerini kullandı.