Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak Öğrencileri Eğitim Setlerine Kavuştu!
Güney Başak Öğrencileri Eğitim Setlerine Kavuştu!

Güney Başak Öğrencileri Eğitim Setlerine Kavuştu!

Adana’da YKS (TYT-AYT) hazırlık kursu Güney Başak VIP Eğitim Kurumu, Türkiye’nin en başarılı yayınlarından oluşan eğitim setlerini öğrencilerine dağıttı.

Adana’da 23 yıllık tecrübesiyle öğrencileri YKS (TYT-AYT) eğitimi veren Güney Başak VIP Eğitim Kurumu, Türkiye’nin en kaliteli ve zengin içerikli yayınları ile öğrencilerini sınavlara hazırlıyor. Yeni eğitim-öğretim yılı ile birlikte kaynak eğitim setlerini öğrencilere dağıtan Güney Başak, sınav hazırlıklarına hız verdi.

YKS (TYT-AYT)’de Türkiye’nin En Başarılı Yayınları

Güney Başak VIP Eğitim Kurumu Kurucusu Mehmet Akif Çörten, yaz döneminde öğrencileri hafif tempolu bir çalışma ile YKS (TYT-AYT) maratonuna ısındırmaya çalıştıklarını, yeni eğitim-öğretim döneminin başlaması ile birlikte çalışmalara hız verdiklerini söyledi. Bu kapsamda Türkiye’nin en kaliteli ve başarılı yayınevlerinin kaynak kitaplarını öğrencilere ulaştırdıklarını ifade eden Çörten, “Alanında uzman ekiplerce hazırlanan eğitim setlerimiz ile öğrencilerimiz gereksiz detaylara boğulmadan sınavlara en donanımlı şekilde hazırlanabilecek.” dedi.

Kırtasiye Seti de Hediye Edildi

Eğitim seti ile birlikte içerisinde kalemden zımba teline, silgiden deftere kadar öğrencilerin ihtiyaç duyduğu bütün kırtasiye malzemelerini de verdiklerini vurgulayan Çörten, “Yani öğrencilerimize eğitim-öğretim başlarken gereken bütün malzemeleri hediye ettik. Öğrencilerimizin geleceğini şekillendirmek için her zaman yanlarındayız.” diye konuştu.

Uzman PDR Desteği ile Eğitim Koçluğu

Güney Başak VIP Eğitim Kurumları olarak uzman bir PDR kadrosu ile öğrencilere mental destek sağladıklarını da ifade eden Çörten, “PDR kadromuz da öğrencilerimize özel ders çalışma programlarını hazırladı. Öğrencilerimizin eğitim koçluğunu da yapacak uzman kadromuz ders takiplerini de günlük olarak yapacak. Yapacağımız sınavlarla da öğrencilerin gelişimlerini anlık olarak ölçebileceğiz. Eksik kaldıkları konulara ise hemen müdahale ederek telafi etme yoluna gideceğiz.” ifadelerini kullandı.