Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, Ücretsiz Deneme Sınavları ile Öğrencilerin Yanında
Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, Ücretsiz Deneme Sınavları ile Öğrencilerin Yanında

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, Ücretsiz Deneme Sınavları ile Öğrencilerin Yanında

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, YKS, TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlanan öğrencilere ücretsiz deneme sınavları yaparak seviyelerini öğrenmelerine yardımcı oluyor.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, YKS, TYT ve AYT sınavlarına hazırlanan 12 sınıf ve mezun öğrenciler ile LGS sınavına hazırlanan 8 sınıf öğrencilere ücretsiz deneme sınavları düzenleyerek seviyelerini tespit ediyor.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi kurucusu Mehmet Akif Çörten, sınavlara hazırlanan öğrencilerin her zaman yanında olduklarını, düzenledikleri ücretsiz deneme sınavları ile de seviyelerini tespit ettiklerini vurguladı. Öğrencilerin sınavlara hazırlanırken yoğun bir hazırlık dönemi geçirdiklerinin altını çizen Çörten, Güney Başak VİP Eğitim Merkezi olarak alanında uzman eğitimcilerle başarılı yayınevlerinin bol doküman ve zengin yaprak testleri ile öğrencilere destek verdiklerini anlattı.

Pandemi dönemi nedeniyle öğrencilerle yüz yüze ders yapamadıkları için online altyapılarını geliştirdiklerinin altını çizen Çörten, öğrencilerin hiçbir kayıp yaşamadan sınavlara hazırlandıklarını anlattı. Öğrencilerin online ortamda derslerini gördüklerini vurgulayan Çörten, başarılı yayınevlerinin bol ve zengin doküman ve yaprak testlerini online ortama yükleyerek öğrencilerinin hizmetine sunduklarını dile getirdi. Çörten, kaynak eksiği yaşayan öğrencilere ise evlerine kadar giderek ek kaynak temininde bulunduklarını anlattı.

Öğrencilerinin seviyelerini görmek için kaynak kalitesi yönünden kendini ispatlamış farklı yayınevlerinin deneme sınavlarını ücretsiz olarak yaptıklarının altını çizen Çörten, bu sınavlara kayıt olan bütün öğrencilerin girebildiklerini vurguladı.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi’nin 12. Sınıf ve mezun öğrencilere yönelik ücretsiz YKS deneme sınavları, 8. Sınıflara yönelik ücretsiz LGS deneme sınavları ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya guneybasak.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.