Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, YKS’deki Başarılarıyla Göz Dolduruyor
Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, YKS’deki Başarılarıyla Göz Dolduruyor

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, YKS’deki Başarılarıyla Göz Dolduruyor

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS)’de elde ettiği başarılarla göz dolduruyor.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, Adana’da eğitim sektöründeki 21 yıllık tecrübesi ile öğrencileri sınavlara hazırlıyor. LGS ve okul derslerine yönelik kurslarda öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Güney Başak, YKS’de Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) sınavlarındaki başarılarıyla da parmak ısırtıyor. Güven, istikrar ve başarı ilkelerini kendine rehber edinen Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, Türkiye’nin güzide üniversite ve bölümlerine öğrenci göndermenin gururunu yaşıyor.

Öğrencileri sınavlara hazırlarken zengin ve çok tercih edilen kaynak kitap ve yaprak testleri tercih eden kurum, YKS’ye girecek 12. sınıf ve mezun öğrencileri sınava en donanımlı şekilde hazırlıyor. Alanında tecrübeli eğitimcilerle hizmet veren kurum, kaynak noktasında ise en başarılı yayınevlerinin dokümanlarını tercih ediyor. Öğrencilerine okul derslerine takviye amaçlı kurslar da düzenleyen Güney Başak, danışmanlık hizmetleri ile de öğrencilere rehberlik ediyor.

Online Eğitim Altyapısı İle Dersler Aksamıyor

12. sınıf ve mezun öğrencilere Türkçe, Matematik, Geometri, Coğrafya, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce ve Tarih dersleri için danışmanlık ve özel dersleri VİP eğitim hassasiyetiyle düzenleyen kurum, pandemi döneminde de online altyapısı ile eğitim hizmetine ara vermeden devam ediyor.

Pandemi süresince hiçbir öğrencisini mağdur etmeyen Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, online eğitim altyapısını da yeniledi. Online derslerin yanı sıra zengin dokümanlarını da uzaktan eğitim ile öğrencilerin hizmetine sunan kurum, doküman eksikliği bulunan öğrencilerin evlerine kadar giderek ücretsiz takviye dokümanları ulaştırdı.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, YKS, TYT ve AYT kursları, verdiği hizmetler, kaynak dokümanlar ve avantajlı kayıtlarla ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya guneybasak.com.tr internet adresini inceleyebilirsiniz.