Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, zengin yaprak testleriyle pratik kazandırıyor
Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, zengin yaprak testleriyle pratik kazandırıyor

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, zengin yaprak testleriyle pratik kazandırıyor

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, her derste en başarılı yayınevlerinin yaprak testleriyle öğrencilere her konuda soru çözümü pratiği yaptırıyor.

Adana’da YKS, TYT, AYT ve LGS sınavlarına öğrencileri hazırlayan Adana Güney Başak Özel Öğretim Kursu, öğrencilerin gördükleri konuları derinlemesine anlayabilmeleri amacıyla her branştan konular bittikten sonra zengin yaprak testleri onların hizmetine sunuyor. Öğrenciler yaprak testler sayesinde hem konular bittikten sonra değişik ve farklı soru pratikleriyle konuyu derinlemesine anlıyor hem de farklı soru çeşitleriyle çözüm pratikliği kazanıyor.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi Kurucusu M. Akif Çörten, öğrencileri sınavlara hazırlamak için zengin bir doküman desteği sağladıklarını söyledi. Sınavlara hazırlanırken çok soru çözmenin büyük faydası olduğunun altını çizen Çörten, “Bol soru çözmek bilgilerinizin pekişmesini sağlayarak sağlamlaştırır. Bunun yanında hangi konulara daha fazla ağırlık vermeniz gerektiği konusunda ipucu verirken, zamanı doğru kullanmanıza da fayda sağlar.” dedi. Güney Başak VİP Eğitim Kurumları olarak zengin içerikli dokümanlarla hizmet verdiklerini belirten Çörten, “Konu anlatımlarının ardından öğrencilerimizin konuları daha iyi anlayabilmesi adına onlara çok soru çözdürerek bilgilerini pekiştiriyoruz. Bunun için Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinin en kaliteli yaprak testleriyle pratik yaptırıyoruz. Öğrencilerimiz yaprak testler vasıtasıyla hem eğitim merkezinde hem de evlerinde rahat bir şekilde soru çözümü yapıyorlar.” İfadelerini kullandı.

Pandemi dönemi nedeniyle bütün altyapılarını online eğitim verilecek hale getirdiklerini de hatırlatan Çörten, sisteme gerek yaprak test gerek konu anlatımı olarak binlerce doküman yüklendiğini, öğrencilerin online sistem üzerinden konu anlatımlarını dinleyip çokça soru çözebildiklerini sözlerine ekledi.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, online eğitim hizmetleri, yaprak testler konusunda bilgi almak için bizleri arayabilir, https://www.guneybasak.com.tr internet adresini inceleyebilirsiniz.