Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak VİP Eğitim, tekli eğitime geçti
Güney Başak VİP Eğitim, tekli eğitime geçti

Güney Başak VİP Eğitim, tekli eğitime geçti

Adana Güney Başak VİP Eğitim Kurumu, tekli sıralarla VİP eğitime geçti.

Adana’da YKS, TYT, AYT ve LGS sınavlarında aldığı başarılarla adını duyuran Güney Başak VİP Eğitim Kurumu, yeni eğitim yılı öncesi koronavirüs salgınına karşı tüm önlemlerini aldı. Daha önce ikili sıralarla öğrencilere eğitim hizmeti veren Güney Başak, salgın sonrası çiftli sıraları kaldırarak tekli sıralarla eğitime geçti.

Güney Başak VİP Eğitim Kurumu sahibi Mehmet Akif Çörten, yeni eğitim öğretim yılına hazır olduklarını söyledi. Bu sene pandemi nedeniyle okulların daha geç açılacağını hatırlatan Çörten, Güney Başak olarak salgına karşı sosyal mesafeye dikkat ederek bir düzenlemeye gittiklerini vurguladı. Yeni dönemde tekli sıralarla VİP eğitime geçtiklerinin altını çizen Mehmet Akif Çörten, “COVİD-19 salgını sonrası hem öğrencilerimiz sağlığı hem de başarısını düşünerek sınıf mevcutlarını 10-12’ye indirerek tekli sıralarla öğretime geçtik. Böylece her şartta sosyal mesafeyi sağlayarak eğitim altyapımızı ortalama seviyenin çok üzerine çıkarmış olduk. Zaten belirli periyotlarla kurs merkezimizi dezenfekte ediyoruz. Tekli eğitimle birlikte artık öğrencilerimiz endişelenmeden, içleri rahat bir şekilde sınavlara hazırlanacak.” dedi.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi’nin eğitim hizmetlerinden faydalanmak için bizi arayabilir, guneybasak.com.tr sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.