Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak VİP Eğitim yeni sezona hazır
Güney Başak VİP Eğitim yeni sezona hazır

Güney Başak VİP Eğitim yeni sezona hazır

Adana’da YKS, TYT, AYT ve LGS sınavlarında elde ettiği başarılarla bilinen Güney Başak VİP Eğitim Merkezi yeni eğitim öğretim sezonuna hazır.

Pandemi sonrası ikili sıralardan vazgeçen Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, bütün altyapısını tekli sıralarla değiştirdi. Bütün sistemini sosyal mesafeye uygun olarak ayarlayan Güney Başak, uzaktan eğitim altyapısını da tamamladı.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, yüz yüze veya uzaktan eğitim hangisi olursa olsun her şekilde yeni eğitim öğretim dönemine hazır olduklarını söyledi. Yarın itibariyle merkezlerinde sosyal mesafeye uygun tekli sıralarla eğitim verebileceklerinin altını çizen Çörten, MEB’in özel okullar ve eğitim merkezleri için uzaktan eğitim kararı vermesi halinde MEB onaylı uzaktan eğitim kursları ile eğitim verebileceklerini dile getirdi.

Karantina döneminde de uzaktan eğitim altyapıları ile eğitimden ödün vermediklerine vurgu yapan Çörten, “Güney Başak olarak pandemi süresince öğrencilerimizi hiçbir konuda mağdur etmedik. Salgın süresince yüz yüze eğitime imkân olmaması nedeniyle uzaktan eğitimle öğrencileri sınavlara hazırladık. Başarılı yayınevlerinin dokümanları ve online eğitim derslerimiz ile öğrencilerimize her türlü desteği verdik. Hatta doküman eksikliği bulunan öğrencilerimize evlerine kadar giderek takviye dokümanları ücretsiz ulaştırdık. Şimdi de hem yüz yüze hem de uzaktan eğitim altyapımız ile öğrencilerimiz salgın ve pandemiden olumsuz etkilenmeden sınavlara hazırlanabilir.” İfadelerini kullandı.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi’nin uzaktan eğitim altyapısı ile ilgili bilgi almak, eğitim hizmetlerinden faydalanmak için bizi arayabilir https://www.guneybasak.com.tr internet adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.