Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak, Öğrencileri Kalabalıklarda Kaybolmadan Sınavlara Hazırlıyor!
Güney Başak, Öğrencileri Kalabalıklarda Kaybolmadan Sınavlara Hazırlıyor!

Güney Başak, Öğrencileri Kalabalıklarda Kaybolmadan Sınavlara Hazırlıyor!

Adana’da LGS, YKS, TYT-AYT ve okul derslerine hazırlık kurslarındaki başarılarıyla bilinen Güney Başak VİP Eğitim Kursu, 10 kişilik sınıflarda tedbirli VİP eğitim veriyor.

Eğitim sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Güney Başak VİP Eğitim Kursu, pandemi döneminde bütün fiziki altyapısını yeniledi. Adana Küçüksaat’te çarşı merkezindeki kurslarıyla öğrencileri en güzel ve özel bölüm ve okullara göndermeyi başaran Güney Başak VİP Eğitim Kursu, hem salgın hem de öğrencilerinin kalabalık sınıflarda kaybolmaması adına çiftli sıralardan tekli sıralara geçti. Sosyal mesafeye uymak ve eğitimde başarıyı artırmak için bütün fiziki altyapısını yenileyen kurs, 10 kişilik sınıflarda özel ders tadında eğitim veriyor.

Güney Başak VİP Eğitim Kursu Kurucusu Mehmet Akif Çörten, kurs olarak şimdiye kadar yüzlerce öğrenciyi üniversiteli yaptıklarını, yüzlercesini de istedikleri orta öğretim kurumuna yerleştirdiklerini söyledi. Güney Başak olarak bu sene VİP eğitime geçtiklerinin altını çizen Çörten, bu doğrultuda çiftli sıraları kaldırıp tekli sıralara geçtiklerini, sınıf mevcutlarını da 10’a indirdiklerini belirtti. Pandemi nedeniyle öğrencilerin sağlığını düşünüp, daha iyi bir eğitim ortamı hazırlamak için sınıf mevcutlarını da indirdiklerinin altını çizen Çörten, “Bizi tercih eden öğrenciler tecrübeli eğitimciler nezaretinde en bol ve kaliteli dokümanlarla, temiz ve nezih bir ortamda, kalabalık sınıflarda kaybolmadan VİP eğitim konforuyla sınavlara hazırlanıyor.” Dedi.

Güney Başak VİP Eğitim Kursu’nda LGS, YKS, TYT-AYT ve derslere hazırlık kurslarında VİP eğitim konforuyla eğitim almak için guneybasak.com.tr/iletisim sayfasındaki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, ayrıcalıklı eğitimin tadına varabilirsiniz.