Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak VİP’ten Erken Kayıt Fırsatları
Güney Başak VİP’ten Erken Kayıt Fırsatları

Güney Başak VİP’ten Erken Kayıt Fırsatları

Adana’da YKS ve LGS hazırlık kursu Güney Başak VİP Kurs Merkezi’nde avantajlı erken kayıtlar başladı. LGS ve YKS kurslarına kayıt olacak öğrencilere kaçırılmayacak erken kayıt fırsatları sunuluyor.

Güney Başak VİP Kurs Merkezi, 11 ve 12. sınıf ile mezun öğrenciler için YKS (TYT-AYT), 8. Sınıf öğrenciler için LGS, ara sınıflar için de her branştan ek ders imkânına yönelik erken kayıt fırsatı başladı. Erken kayıtta uygun ücret ve indirimli fiyat fırsatı sunuluyor. Üstelik erken kayıt olan öğrenciler sonraki zamlardan da etkilenmeyecek.

Güney Başak VİP Kurs Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, kurs olarak pandemi ile birlikte VİP eğitime geçtiklerini, 20 yılı aşkın bir tecrübe ile öğrencileri en güzel şartlarda sınavlara hazırladıklarını söyledi. Tecrübeli bir kadro ile VİP sınıflarda, en başarılı kaynak, güncel, kaliteli deneme sınavları ve zengin yaprak testi imkânı sunduklarının altını çizen Çörten, erken kayıttan faydalanan öğrencilerin hem maddi olarak hem de Güney Başak VİP farkıyla iddialı bir eğitim alma fırsatını yakalayacaklarını söyledi.

Adana Üniversiteye Hazırlık Kursu

Çörten, erken kayıt avantajlarından faydalanmak isteyen 11. 12. sınıf ve mezun öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiklerine vurgulayarak, “Öğrencilerimizi 20 yıllık bir tecrübe ile sınavlara hazırlıyoruz. AYT ve TYT’de başarının adresi Güney Başak VİP Kurs Merkezi’nin erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!” dedi.

Adana LGS Hazırlık Kursu

Güney Başak VİP Kurs Merkezi olarak tecrübeli bir kadro ile öğrencileri LGS’ye de hazırladıklarını hatırlatan Çörten, “LGS sınavı, öğrencilerimizin eğitim hayatlarında önemli bir dönemeç. Öğrencilerimizin bütün bilgi birikimini edinecekleri en önemli süreç olan lise eğitimini başarılı okullarda tamamlamaları için LGS’ye çok iyi hazırlanmaları gerekiyor. Güney Başak VİP Kurs Merkezi olarak tecrübeli kadromuz ile VİP sınıflarda ve en kaliteli yayınlar ile öğrencilerimizi LGS’ye hazırlıyoruz. Başarınızı şansa bırakmayın, Güney Başak VİP Kurs Merkezi erken kayıt avantajlarından yararlanın!” ifadelerini kullandı.