Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak VİP’ten Kaçırılmayacak Fırsatlar!
Güney Başak VİP’ten Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Güney Başak VİP’ten Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Güney Başak VİP Eğitim Kurumu, YKS’ye hazırlanan öğrencilerine yönelik düzenlediği kampanya ile bir ilke daha imza atıyor. Üniversiteye hazırlık kursları arasında başarılarıyla öne çıkan Güney Başak, YKS’de Tıp, Diş Hekimliği, Hukuk ve Özel Eğitim bölümlerini kazanan Güney Başak VIP Eğitim Kurumu öğrencilerine iPhone 13 hediye ederken, sayısalda (FM) 50 bin, eşit ağırlıkta (EA) 30 bin, sözelde (TS) ise 10 bine girecek öğrencilerin eğitim ücretinin yarısını iade edecek. Ayrıca, 50 bin-75 bin arasındaki devlet üniversitelerinde sayısal ve eşit ağırlık birinci öğretim örgün lisans programlarına yerleşen öğrencilerine de bir defaya mahsus 1000 TL burs verecek.

VİP Üniversiteye Hazırlık Kursu: Güney Başak!

Adana VİP üniversiteye hazırlık dershanesi Güney Başak VİP Eğitim Kurumu, düzenlediği kampanyalarla öğrencilere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Geçtiğimiz yıl Tıp, Diş Hekimliği, Hukuk ve Özel Eğitim bölümlerini kazanan öğrencilerin ücretlerini iade eden Güney Başak VİP, bu sene de yeni kampanyalarla öğrencilerini sınavlara daha da motive ediyor. Bu yıl YKS’de devlet üniversitelerinin Tıp, Diş Hekimliği, Hukuk ve Özel Eğitim bölümlerini kazanan öğrencilerine Iphone 13 hediye edecek olan Güney Başak VİP, sayısalda (FM) 50 bin, eşit ağırlıkta (EA) 30 bin, sözelde (TS) ise 10 bine girecek öğrencilerinin eğitim ücretinin yarısını iade etme, 50 bin-75 bin arasındaki devlet üniversitelerinde sayısal ve eşit ağırlık birinci öğretim örgün lisans programlarına yerleşen öğrencilerine de bir defaya mahsus 1000 TL burs verme kararı aldı. Başarılı öğrenci, bu üç kampanyanın sadece birinden faydalanabilecek ve kampanyamız 30 Haziran 2022 tarihine kadar kayıt yaptıran öğrenciler için geçerli olacaktır.

Adana’da VİP Etüt Merkezleri Arasında Öne Çıkıyor

Güney Başak VİP Eğitim Kurumu Kurucusu Mehmet Akif Çörten, amaçlarının öğrencileri sınavlara daha iyi motive etmek olduğunu söyledi. Başarı ve eğitim odaklı bir anlayışla hizmet verdiklerinin altını çizen Çörten, “Biz eğitimi para kazanılacak bir sektör olarak görmüyoruz. Amacımız, ebeveynlerin bin bir zahmetle büyüttüğü çocuklarına başarılı yarınlar yolunda katkı sağlamaktır. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Kaliteli bir kadro, güncel ve başarılı kaynaklarla öğrencilere YKS (TYT-AYT) yolunda destek olduklarının altını çizen Çörten, “Başarıda motivasyonun çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu amaçla böyle bir kampanya düzenledik. Böylece öğrencilerimiz hem hayatlarında önemli bir dönüm noktası olan YKS’de herhangi bir problem yaşamayacak hem de kampanyada vereceğimiz ödüllerle üniversite hayatları bir nebze de olsun rahatlayacak.” ifadelerini kullandı.