Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak VIP, Üniversiteyi Kazanan Öğrencilerin Ücretlerini İade Etti!
YKS Tercih Sonuçları Açıklandı! YKS Tercih Sonuçları Sorgulama Ekranı

Güney Başak VIP, Üniversiteyi Kazanan Öğrencilerin Ücretlerini İade Etti!

Güney Başak VIP Eğitim Kurumları, YKS (TYT-AYT)’de devlet üniversitelerinin Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği ve Özel Eğitim bölümlerini kazanan öğrencilerin kurs ücretlerini burs olarak iade etmeye başladı.

2021-2022 eğitim öğretim yılı öncesi devlet üniversitelerinin Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği ve Özel Eğitim bölümlerini kazacak öğrencilerin ücretlerini iade etme vadinde bulunan Güney Başak VIP Eğitim Kurumu, bu vaadini gerçekleştirdi. 2022 YKS (TYT-AYT)’de başarılı olarak devlet üniversitelerinin bahsi geçen bölümlerini kazanan öğrencilere kurs ücretleri burs olarak ödenecek.

Adana YKS (TYT-AYT) Üniversiteye Hazırlık Kursu: Güney Başak VIP!

Güney Başak VIP Kurs Merkezi Kurucusu Eğitimci-Sosyolog Mehmet Akif Çörten, geçtiğimiz eğitim öğretim yılı öncesi aldıkları karar doğrultusunda bu sene YKS’de devlet üniversitelerinin Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği ve Özel Eğitim bölümlerini kazanan öğrencilerin kurs ücretlerini burs olarak ödeyeceklerini söyledi. Aldıkları karar sonrası çoğu kişinin ‘olmaz böyle bir şey’ dediğini hatırlatan Çörten, “Düzenlediğimiz kampanya belki de Türkiye’de ilkti. Bu nedenle çoğu kişi kampanyamıza inanmadı. YKS yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu istedikleri bölümlere yerleşti. Biz de daha önce vadettiğimiz gibi belirttiğimiz bölümleri kazanan öğrencilerimize kurs ücretlerini verme kararını uygulamaya geçirdik. Belirttiğimiz bölümleri kazanan kursiyerlerimize ücretlerini 9 ay boyunca burs olarak iade edeceğiz. Bizlere bu mutluluğu yaşatan bütün öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Doğru eğitimin başarı kapılarını açtığını anlatan Çörten, deneyimli kadroları, kaliteli ve başarılı yayınevlerinin kaynak kitap ve yaprak testleriyle öğrencileri sınavlara en donanımlı şekilde hazırlamaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Güney Başak VIP, Gelecek Sene De iPhone 13 Hediye Edecek!

2022-2023 eğitim öğretim yılı için de avantajlı kayıt imkânı sunduklarının altını çizen Çörten, “30 Haziran’a kadar olan erken kayıt döneminde kaydını yaptırıp gelecek sene yapılacak YKS’de yine aynı bölümleri kazanan öğrencilerimize ise iPhone 13 hediye edeceğiz. Sayısalda (FM) 50 bin, eşit ağırlıkta (EA) 30 bin, sözelde (TS) ise 10 bine girecek öğrencilerimizin eğitim ücretinin yarısını iade edeceğiz. Ayrıca, 50 bin-75 bin arasındaki devlet üniversitelerinde sayısal ve eşit ağırlık birinci öğretim örgün lisans programlarına yerleşen öğrencilere de bir defaya mahsus 1000 TL burs vereceğiz.” ifadelerini kullandı.