Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak'tan Bayram Hediyesi
Güney Başak'tan Bayram Hediyesi

Güney Başak’tan Bayram Hediyesi!

Adana YKS hazırlık dershanesi Güney Başak VIP Eğitim Kurumları, arefe gününe kadar kayıt yaptıracak öğrencilere Kurban Bayramı hediyesi olarak eğitim ve kırtasiye seti hediye ediyor.

Üniversite sınavında aldığı başarılarla adından sıkça söz ettiren Güney Başak VIP Eğitim Kurumları, Adana’da bir ilke daha imza atıyor. Erken kayıt döneminde öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği kurum, erken kayıt avantajını kaçıran öğrencilere Kurban Bayramı fırsatı sunuyor. Kurum, arefe gününe kadar YKS hazırlık kursuna kayıt yaptıracak öğrencilere 1950 TL değerinde eğitim ve kırtasiye seti hediye edecek.

Güney Başak VIP Eğitim Kurumu Kurucusu Mehmet Akif Çörten, öğrencilerin erken kayıt döneminde kursa yoğun bir ilgi gösterdiğini söyledi. Şehir dışında olan veya çeşitli nedenlerle erken kayıtları kaçıran öğrencilerden avantajların sürdürülmesi için yoğun talep olduğunun altını çizen Çörten, öğrencileri kırmamak adına yeni bir fırsat sunduklarını dile getirdi. Arefe gününe kadar 1950 TL değerindeki eğitim ve kırtasiye setini hediye etme kararı aldıklarının altını çizen Çörten, “Erken kayıtları yoğun ilgi gösteren öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Kayıtları kaçıran öğrenciler de sunduğumuz bu fırsattan yararlanabilirler. Kampanyamız 11 öğrenci için sınırlı olacak.” İfadelerini kullandı.