Anasayfa Medya Duyurular Kaliteli Eğitimci Kadrosu Güney Başak’ta
Kaliteli Eğitimci Kadrosu Güney Başak’ta

Kaliteli Eğitimci Kadrosu Güney Başak’ta

Adana Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, YKS, TYT, AYT, LGS ve okul derslerindeki takviye kurslarındaki başarılarıyla göz dolduruyor. Bu başarıların altında yatan en büyük etken ise alanında deneyimli ve donanımlı eğitimci kadrosu. Güney Başak’ın özenle seçilmiş eğitimci kadrosu, öğrencilerin eğitim-öğretim noktasında daha başarılı olması, ilerleyen yıllarda kendilerini bekleyen sınavlara daha donanımlı bir şekilde hazırlanmaları için bütün beceri ve birikime sahip.

Öğrencilerin hazırlandıkları sınavlarda başarılarını artırması için özveri ile çalışıp VİP eğitimli özel dersler veren Güney Başak’ın eğitimci kadrosu, ders takviyesinin yanında öğrencilerin eğitim danışmanlıklarını da yaparak geleceğe daha emin ve programlı bir şekilde hazırlanmalarını sağlıyor.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, her alanda gelişimin altında eğitimin yattığını, merkez olarak kendilerinin de eğitimli bireyler yetiştirmeyi amaçladıklarını söyledi. Uzman ve donanımlı eğitimci kadrosu ile öğrencileri sınavlara hazırladıklarının altını çizen Çörten, kadrolarının Adana’daki en kaliteli eğitimcilerden oluştuğunu dile getirdi.

Öğrencileri sınavlara hazırlamanın yanında onlara rehberlik desteği de verdiklerini belirten Çörten, başarı çıtasını artırmak için pandemi döneminde de bu desteğin artarak devam ettiğini söyledi. Öğretmenlerin bu zorlu süreçte online eğitimi aksatmadan devam ettiklerinin altını çizen Çörten, takipleri de yaparak öğrencileri eksiksiz olarak sınava hazırladıklarını anlattı. Öğretmenlerin gerekli olduğunda öğrencileri evlerinde ziyaret ettiklerini de vurgulayan Çörten, kaliteli eğitimcilerle bu zorlu süreci öğrencileri mağdur etmeden atlatmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi, verdiği hizmetler ve eğitimci kadrosunu görmek için guneybasak.com.tr internet adresini ziyaret edebilir veya bizleri arayabilirsiniz.