Anasayfa Medya Duyurular Güney Başak’tan Türkiye Geneli TYT Deneme Sınavı
Güney Başak’tan Türkiye Geneli TYT Deneme Sınavı

Güney Başak’tan Türkiye Geneli TYT Deneme Sınavı

3D Yayıncılık’ın TYT’ye yönelik Türkiye geneli deneme sınavı 5 Mart Cuma günü yapılacak. Adana’da Güney Başak VİP Eğitim Merkezi tarafından yapılacak sınava katılım ise ücretsiz olacak.

Güney Başak VİP Eğitim Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, 2021 TYT’ye hazırlanan 11, 12 ve mezun öğrencilerin 3D Yayıncılık tarafından Türkiye geneli düzenlenen sınavda ter dökerek kendilerini test edeceklerini söyledi. Adana’da Güney Başak VİP Eğitim Merkezi’nin öğrencilerden sınav için herhangi bir ücret talep etmeyeceğini vurgulayan Çörten, “Diğer kurumlar sınav için ücret talep ediyor. Biz bu sınava hazırlanan öğrencilerimizin durumlarını görmeleri adına sınavı ücretsiz yapacağız.” Dedi.

Türkiye geneli yaklaşık 1 milyon öğrencinin katılmasının öngörüldüğü deneme sınavının 5 Mart Cuma günü 10.00, 13.00 ve 16.00 olmak üzere üç seansta yapılacağını dile getiren Çörten, sınava başvurmak isteyen adayların ister kuruma gelerek ister (552) 573 01 79 Alo kayıt telefon numarasını arayarak kayıt yaptırmaları gerektiğinin altını çizdi.