Anasayfa Medya Duyurular Üniversitesiyi Kazan Ücretin İade!
Üniversitesiyi Kazan Ücretin İade!

Üniversitesiyi Kazan Ücretin İade!

Adana Güney Başak VİP Kurs Merkezi, devlet üniversitelerinin Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği ve Özel Eğitim bölümlerini kazanan öğrencilerin ücretleri iade edecek.

Adana YKS kurs merkezlerinden biri olan Güney Başak VİP Kurs Merkezi, şehirde bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. YKS, TYT-AYT ve LGS sınavlara hazırlanan öğrencilerin pandemi kaynaklı eksikliklerini gidermek için erken kayıt yaptıranlara Haziran ayından itibaren ücretsiz yaz kursu düzenleyecek olan Güney Başak VİP Kursu, motivasyonlarını artırmak için de şimdiye kadar görülmemiş bir ödül getirdi. Güney Başak VİP Kurs Merkezi, YKS sınavında devlet üniversitelerinin Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği ve Özel Eğitim bölümlerini kazanan öğrencilerin ücretlerini iade etme kararı aldı.

Güney Başak VİP Kurs Merkezi Kurucusu Mehmet Akif Çörten, pandemi döneminden en olumsuz etkilenen kesimlerden birinin de eğitim sektörü olduğunu söyledi. Bu dönemde okulların ve kursların kapanması nedeniyle öğrencilerin derslere konsantrasyonun azaldığını vurgulayan Çörten, “Özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler motivasyon konusunda büyük mağduriyet yaşanıyor. Bizler de öğrencilerimizi YKS sınavına daha iyi motive etmek, başarılarını artırmak adına Tıp, Hukuk, Diş Hekimliği ve Özel Eğitim bölümlerini kazanan öğrencilerimizin ücretlerini iade etme kararı aldık. Böyle bir ödül şimdiye kadar ne Adana’da ne de Türkiye’nin diğer yerlerinde çok görülmüş değil.” Dedi.

Kendileri için öğrencilerin başarısının her şeyden önde geldiğinin altını çizen Çörten, “Aldığımız kararla öğrencilerimizin dezavantajlarını avantaja çevirmek, kaybolan motivasyonlarını geri getirmeyi amaçladık. Her ne olursa olsun, isterse bütün öğrencilerimiz bu bölümleri kazansın kararımızdan geri dönmeyeceğiz.” İfadelerini kullandı.